Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919), "I badkaret",
etsning, 1901, signerad med initialer i blyerts,
I. 29 x 19,5 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 45

622925

2019-03-13