Hörnskåp Consorzio Mobili Italien

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, Consorzio Mobili, Italien, tvådelat, övre delen med vitrin, belysning och hyllplan i glas, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, höjd ca 215 cm, bredd 74 cm, djup 47 cm

Bruksslitage

622932

2019-03-15