Hörnskåp Consorzio Mobili Italien
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, Consorzio Mobili, Italien, tvådelat, övre delen med vitrin, belysning och hyllplan i glas, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, höjd ca 215 cm, bredd 74 cm, djup 47 cm
Bruksslitage
622932
2019-03-15