Bordsplateau 1800-tal

Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1800-talets slut, Frankrike, brons, diamater ca 25, höjd ca 4 cm

Glas med ålderfläckar/ slitage

622934

2019-03-12