Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirstil, Frankrike, förgylld brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm
En fotring med smärre bucklar, en ljuspipa något sned, ytslitage
622936
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här