Ljusstakar empirstil
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 19/1800-tal, empirstil, förgylld brons, blybergsporfyr, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm
Troligen kompletterade, en ljusmanschett med skada/ojämn, stearinfläckar
622942
2019-03-12