Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): (2) Trubadur resp troll med fågel, signerad R. Högfeldt, akvarell och blyerts på papper, bildmått ca 23x19 resp 27x23 cm
622945
2019-03-13