Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): (2) Trubadur resp troll med fågel, signerad R. Högfeldt, akvarell och blyerts på papper, bildmått ca 23x19 resp 27x23 cm

622945

2019-03-13