Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Simris" vägglampor, 1par, vitlackerad metall, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd från vägg ca 30 cm
Saknar raster, bruksslitage
622963
2019-03-15