Anders Pehrson vägglampor "Simris"

Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor
Anders Pehrson vägglampor

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Simris" vägglampor, 1par, vitlackerad metall, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd från vägg ca 30 cm

Saknar raster, bruksslitage

622963

2019-03-15