Anders Pehrson "Supertuben" Ateljé Lyktan

Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", taklampa, röd plåt och plast, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd ca 195 cm

Bruksslitage, repor

622968

2019-03-15