Hugo Svensson bänkar Bjärnums Möbelfabrik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUGO SVENSSON, bänkar, 2 st. ek, Bjärnums Möbelfabriker,1900-talets andra hälft.ca 100x48 cm, höjd ca 35 cm

Slitage, fläckar

622984

2019-03-15