Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUGO SVENSSON, bänkar, 2 st. ek, Bjärnums Möbelfabriker,1900-talets andra hälft.ca 100x48 cm, höjd ca 35 cm
Slitage, fläckar
622984
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här