Wilhelm Dahlbom oljemålning

Wilhelm Dahlbom oljemålning
Wilhelm Dahlbom oljemålning
Wilhelm Dahlbom oljemålning
Wilhelm Dahlbom oljemålning
Wilhelm Dahlbom oljemålning
Wilhelm Dahlbom oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM DAHLBOM (1855-1928), Gata, Italien, enligt uppgift staden Imperia, signerad Wilhelm Dahlbom 1889, olja på pannå, ca 32x24 cm,

PROVENIENS: Konstnärens familj

622990

2019-03-14