Wilhelm Dahlbom
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WILHELM DAHLBOM (1855-1928), Insjölandskap, troligen Österrike/Schweiz, signerad och daterad Wilhelm Dahlbom 1913, olja på duk, ca 40,5x50,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Kuntoraportti
623007
Päivämäärä:
2019-03-16