Färglitografier (2st) Olle Nyman
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), 2 st, komposition med ansikte, signerad Olle Nyman, daterad -90 och numrerad 168/240 samt 156/240, färglitografi, bladmått ca 30x28 samt 31x31 cm
Lösa blad, mindre reva vid ena samt mindre fläckar
623039
2019-03-21