Paraplyställ Kina
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, cylinderformad, dekor av reserver med figurscener och blommor i emaljfärger, järnoxid samt sepia omgivna av blomsterslingor, höjd ca 45 cm
Lagningar
623054
2019-03-17