Olle Nyman färglitografi

Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): kustmotiv, färglitografi, signerad Olle Nyman 92, 51/150, bladmått ca ca 77x63 cm

Löst blad, mindre veck vid kant samt mindre fläckar

623055

2019-03-27