Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): kustmotiv, färglitografi, signerad Olle Nyman 92, 51/150, bladmått ca ca 77x63 cm
Löst blad, mindre veck vid kant samt mindre fläckar
623055
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här