Herman Kähler vaser

Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN KÄHLER, keramik, 5 dlr, jugend, tidigt 1900-tal, glaserat lergods, signerade HAK, höjd ca 11-21 cm

623062

2019-03-13