Olle Nyman färglitografier

Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999) färglitografi, signerad och numrerad, Olle Nyman 90, 210/300, bladmått ca 42x49 cm

Löst blad

623064

2019-03-26