Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SHAKERS, 2+1 st, samt martiniglas 8 st, 1900-talets första hälft, nysilver, höjd ca 6-20 cm.
Slitage
623066
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här