Shakers nysilver

Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver
Shakers nysilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHAKERS, 2+1 st, samt martiniglas 8 st, 1900-talets första hälft, nysilver, höjd ca 6-20 cm.

Slitage

623066

2019-03-13