Skåp
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1950/60-tal, med hyllor och lådor, utfört i teak, samt senare dekorerad med tryck från utgåva av Nordens Flora från 1974, nyckel finns, höjd ca 115 samt 130x43 cm
Renoverat, kompletterat, bruksslitage
623072
2019-03-13