Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1950/60-tal, med hyllor och lådor, utfört i teak, samt senare dekorerad med tryck från utgåva av Nordens Flora från 1974, nyckel finns, höjd ca 115 samt 130x43 cm

Renoverat, kompletterat, bruksslitage

623072

2019-03-13