Kristina Assarsson

Kristina Assarsson
Kristina Assarsson
Kristina Assarsson
Kristina Assarsson
Kristina Assarsson
Kristina Assarsson

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

KRISTINA ASSARSSON (1957): "Kärlek glädje ljus o värme", signerad Kristina Assarsson, olja på duk, ca 80x60 cm

623076

2019-03-12