Pedro Ascencio oljemålning

Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PEDRO ASCENCIO (Mexico, född 1951): Musikanter, signerad och daterad Pedro Ascencio 84, olja på duk, ca 100x135 cm

623077

2019-03-13