Veikko Vionoja litografier

Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier
Veikko Vionoja litografier

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

300 EUR

VEIKKO VIONOJA (1909-2001) 5 st litografier, signerade samt daterade, olika motiv, bladstorlek 69x51 cm

Oinramade

623102

2019-03-12