Rosenthal servis Maria Björnbär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSENTHAL, "Maria Björnbär", servis, 52 dlr, porslin, bestående av: 3 koppar, 11 fat, terrin med lock, bringare, 24 mattallrikar, 12 bordstallrikar

7 mattallrikar med nagg
4 bordstallrikar med nagg
1 fat med nagg
Repor förekommer

623104

2019-03-13