Schumacher för Schröder Lobstein

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT SCHUMACHER, BORDSLAMPA, Schröder-Lobstein, Tyskland, 1900-talets första hälft, Lackerad metall., höjd ca 40 cm.

Bruksslitage, repor, buckla

623108

2019-03-13