Bordslampa Art deco

Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco, 1920-30-tal, kromad metall och trä, vit glaskupa, höjd ca 29 cm

Nydragen el, bruksslitage

623116

2019-03-14