Stolar 1970-tal

Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal
Stolar 1970-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIDUE, Italien, (4) stolar, förkromat stål, 1970-tal, höjd ca 100, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, saknar klädsel

623117

2019-03-13