Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
DAVID BATES (England, 1840-1921): Hedlandskap, signerad och daterad David Bates 1885, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x69 cm
Krackelyr
623118
2019-03-13