David Bates oljemålning

David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

DAVID BATES (England, 1840-1921): Hedlandskap, signerad och daterad David Bates 1885, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x69 cm

Krackelyr

623118

2019-03-13