Alf Svensson Contour fåtölj
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF SVENSSON, Contour, fåtölj, stomme i betsad bok, fast klädsel i ulltextil, justerbar sittvinkel, 1950-/60-tal, Bra Bohag / Ljungs Industrier, Malmö, höjd ca 90, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage, 1 täckbricka i mässing saknas, visst limbehov
623137
2019-03-13