Alf Svensson Contour fåtölj

Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, Contour, fåtölj, stomme i betsad bok, fast klädsel i ulltextil, justerbar sittvinkel, 1950-/60-tal, Bra Bohag / Ljungs Industrier, Malmö, höjd ca 90, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, 1 täckbricka i mässing saknas, visst limbehov

623137

2019-03-13