Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-tal, förgylld brons, dekor av växtornamentik, inventarienummer CQ I 2406 resp. CQ I 1572, höjd ca 26 cm

Ena ljusmanschetten skadad

623141

2019-03-18