Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-tal, förgylld brons, dekor av växtornamentik, inventarienummer CQ I 2406 resp. CQ I 1572, höjd ca 26 cm
Ena ljusmanschetten skadad
623141
2019-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här