Kanoner

Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner
Kanoner

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANONER, 1 par, 1800-tal, gjutjärn, på lavetter i trä, eldrörens längd ca 50 cm

Slitage, rost, lavetter med skador, senare bemålning

623166

2019-03-12