Sideboard teak AB Tabergsmöbler

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, teak, AB Tabergsmöbler, skåpluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, mittersta skåpdörren med dekor av rutnät, underdel med utdragbar skiva, fotavslut i mässing, höjd 106x152, djup 44,5 cm

Ej fugerande lås, mindre repor och fläckar

623175

2019-03-14