Sideboard teak AB Tabergsmöbler
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal, teak, AB Tabergsmöbler, skåpluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, mittersta skåpdörren med dekor av rutnät, underdel med utdragbar skiva, fotavslut i mässing, höjd 106x152, djup 44,5 cm
Ej fugerande lås, mindre repor och fläckar
623175
2019-03-14