Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 8 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stolar i svenska modellen, bestående av: bord, 6 stolar, 3 iläggsskivor, matbordets höjd ca 75, diameter 115, sitthöjd 45, iläggsskivor 46 cm
Slitage, fläckar, märken, enstaka stolar i behov av limning
623190
2019-03-14