Bordslampa Fornasetti

Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti
Bordslampa Fornasetti

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FORNASETTI, bordslampa, 1960/70-tal, mässing samt litograferad plexi, design Piero Fornasetti, märkt "FORNASETTI.MILANO", höjd med skärm 60, 50x22 cm

Bruksslitage, en fotknopp saknas

623198

2019-03-12