Serveringsvagn i rotting

Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting
Serveringsvagn i rotting

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, rotting, mönstrad råglas skiva, på hjultrissor, höjd 60, 80x45 cm

Slitage, senare hjul

623208

2019-03-14