Bucherer damarmbandsur i 18 k vitguld

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BUCHERER, damur, 18 k vitguld, 1960-tal, manuell, mineralglas, boettnr 1219T, Felsa Cal, integrerad länk stämplade CB (Carl Bucherer), boett med 10 diamanter, längd 170 mm, bredd 16 mm, vikt ca 28,8 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

623217

2019-03-13