Tre afrikansk spjut

Tre afrikansk spjut
Tre afrikansk spjut
Tre afrikansk spjut
Tre afrikansk spjut
Tre afrikansk spjut
Tre afrikansk spjut

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TRE SPJUT, afrikanska och Masai, smidesjärn och trä, ca 1900-1930-tal, längd 108, 200 och 202 cm.

Åldersrelaterat slitage.

623227

2019-03-27