Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
700 EUR
FLINTLÅS PISTOL, sign. Alex R Key Sterling, England ca 1800,
sk. box låstyp av flintlås för resande, kolven i valnöt, signatur och helt graverad stomme, längd 16 cm
Åldersrelaterat slitage.
623253
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här