Primus Motimer Petterssin oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, signerad PMP, olja på pannå, ca 20x25 cm, oramad

623284

2019-03-14