Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkirng 1900): Vinterlandskap med kyrka, olja på duk, ca 77x120 cm
Dukskador, gulnad, krackeleringar
623297
2019-03-14