Björn Lindroth

Björn Lindroth
Björn Lindroth
Björn Lindroth
Björn Lindroth

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Sjöfågel, signerad och daterad -96, akvarell, ca 74x105 cm

623299

2019-03-14