Soffbord rokokostil

Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, skivan fanérad i valnöt på betsat lövträ, svängda ben, höjd ca 56, 58x41 cm

Skivan i något blekt, bruksslitage

623302

2019-03-13