Franciska Lindberg oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Komposition, signerad, olja på duk, ca 46x38 cm
Kuntoraportti
623309
Päivämäärä:
2019-03-14