Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med hylla, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, skuren dekor, höjd ca 252 cm

Senare fotavslut, slitage, lagningar

623321

2019-03-14