Arabia
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KYLLIKKI SALMENHAARA (1915-1981): Muggar, 6 st., kanna, vas med lock, Arabia 1960-tal, glaserat stengods, signerade ARABIA KS, höjd 7,5-28 cm
Vas med nagg, mindre nagg på kanna och en mugg
623333
2019-03-14