Arabia

Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYLLIKKI SALMENHAARA (1915-1981): Muggar, 6 st., kanna, vas med lock, Arabia 1960-tal, glaserat stengods, signerade ARABIA KS, höjd 7,5-28 cm

Vas med nagg, mindre nagg på kanna och en mugg

623333

2019-03-14