Golvarmatur

Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, trä och mässing, 1900-talets mitt, spiralvriden dekor, på svärtad fot, höjd ca 148 cm

Skärmen med skador

623382

2019-03-17