Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POKAL i silver, 1700-talets mitt, Norrköping, stämplad, gravyr med akantusblad, höjd ca 9, diameter 8,5 cm, vikt ca 84 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
623385
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här