Fanfartrumpet

Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet
Fanfartrumpet

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FANFARTRUMPET, 1900-tal, med svensk fana, längd ca 75 cm, i hårt fodral

Mindre bucklor

623391

2019-03-13